Antywirus na telefon

W dobie obecnej groźne malware oraz ataki cyberprzestępców nie dotyczą już tylko naszych komputerów ale także urządzeń mobilnych. Antywirus na telefon stanowi skuteczną ochronę przed wieloma niebezpieczeństwami czyhającymi na nas w sieci.

Jaki antywirus na telefon?

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, iż chcąc mieć gwarancję najwyższej ochrony, myśl o skorzystaniu z darmowej wersji oprogramowania należy odłożyć daleko na bok i zastąpić zakupem zdecydowanie bardziej zaawansowanego produktu. Antywirus na telefon powinien zapewnić nie tylko ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem ale także zagwarantować bezpieczeństwo obsługiwania bankowości elektronicznej czy programu pocztowego. Inne pożądane funkcje to menedżer haseł, mechanizm WLAN, nadzór rodzicielski, obsługa VPN, zdalne namierzanie, blokowanie i czyszczenie urządzenia czy ochrona narażonego na nieuprawniony dostęp aparatu i mikrofonu. Ponadto solidne i sprawdzone antywirusy na telefon nie spowalniają pracy systemu i nie generują męczących fałszywych alarmów.

Ile kosztuje antywirus na telefon?

Być może zastanawiasz się nad tym, jaki jest koszt zakupu porządnego programu zabezpieczającego na Androida. Niektóre z proponowanych przez znane firmy programów są do pobrania całkowicie bezpłatnie. Jeżeli jednak chcemy cieszyć się jeszcze bardziej skuteczną ochroną, przyjdzie nam zapłacić od kilkunastu do przeszło stu złotych za nadzór nad jednym urządzeniem. Ceny te obejmuje roczną licencję oprogramowania zabezpieczającego. Są również i droższe pakiety, które umożliwiają rozłożenie ochrony na kilka posiadanych urządzeń.

Najlepsze antywirusy na telefon

Poniżej podpowiadamy, które antywirusy na telefon cieszą się najlepszą renomą.

TOP 1
ranking-photo
Avira Antivirus 2020 - Virus Cleaner & VPN

Aplikacja gwarantuje ochronę urządzenia przed oprogramowaniem szpiegującym, ransomware, działaniami phishingowymi czy innymi złośliwym intruzami. Ponadto oferuje anonimowe surfowanie oraz mobilną i szybką sieć VPN. Wersja PRO dodatkowo zapewnia Applock, bezpieczeństwo mikrofonu i aparatu oraz ochronę sieci.

125,00 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Avast Antywirus 2020

Urządzenia mobilne nieustannie są narażone na ryzyko kradzieży bądź zainfekowania złośliwym oprogramowaniem. Instalacja solidnego antywirusa może zaoszczędzić wielu problemów. Produkty Avast Antywirus obejmują zarówno darmowe jak i płatne wersje programów zapewniających bezpieczeństwo każdego z posiadanych urządzeń. Do zapewnienia skutecznej ochrony wykorzystują takie funkcje, jak: firewall, nadzór rodzicielski, anti-phishing, VPN oraz wiele innych.

169,00 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Bitdefender Antivirus

Bitdefender Mobile Security for Android to jeden ze sprawdzonych produktów tej rumuńskiej firmy działającej w przestrzeni bezpieczeństwa cybernetycznego. Zapewnia on skuteczną ochronę przed wpływem malware bądź w przypadku utraty bądź kradzieży urządzenia. Korzystając ze wsparcia tego antywirusa możemy liczyć na obsługę VPN, prywatność konta czy bezpieczne transakcje bankowości elektronicznej. Bitdefender jest także autorem świetnego oprogramowania na telefony z systemem iOS.

49,20 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Antywirus Mobilny Kaspersky: Ochrona & App Lock

Ten skuteczny i niezwykle atrakcyjny cenowo antywirus na smartfona umożliwia blokowanie wybranych aplikacji za pomocą tajnego kodu. Gwarantuje także ochronę przeciwkradzieżową urządzenia oraz pozwala cieszyć się bezpieczeństwem danych finansowych w trakcie robienia zakupów online. Program posiada także filtr treści WWW oraz praktyczną funkcję ukrywania poufnych wiadomości, zdjęć i plików wysokiego ryzyka.

14,99 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Panda Security

Innowacyjne rozwiązanie Panda Dome dla Androida pozwala jego użytkownikom cieszyć się z takich nieocenionych korzyści, jak: ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym, skanowanie karty SD, zdalna lokalizacja urządzenia, blokowanie niechcianych połączeń, ochrona antykradzieżowa, blokowanie aplikacji kodem PIN czy praktyczny nadzór rodzicielski. Korzystanie z urządzenia mobilnego objętego powyższą ochroną jest całkowicie bezpieczne i wolne od jakichkolwiek zagrożeń ze strony groźnych cyberprzestępców.