29


września

Poznaj Pakiet Avast Ultimate

Avast Software, czeski producent zabezpieczeń internetowych, jest autorem zaawansowanej zapory antywirusowej pod postacią pakietu Avast Ultimate. Czy warto skorzystać z tej opcji zabezpieczenia? Co mówią opinie użytkowników?

Avast Ultimate

Avast Ultimate to pakiet, który kompleksowo zadba o twoje bezpieczeństwo w sieci. To najbardziej zaawansowane rozwiązanie, umożliwiające skorzystanie z czterech solidnych programów producenta:

  • Avast Premium Security (skuteczny antywirus stanowiący ochronę przed ransomware, spyware, adware itp.)
  • Avast SecureLine VPN (zapewnia szyfrowanie połączenia internetowego)
  • Avast CleanUp (usuwa niepotrzebne pliki-śmieci)
  • Avast Password Premium (dba o zabezpieczenie haseł)

Najważniejsze funkcje ochronne pakietu Avast Ultimate to:

- ochrona przed złośliwymi wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, przechwyceniem urządzenia czy okupem,

- ochrona antyphishingowa,

- bezpieczna kamera,

- szyfrowanie VPN,

- niskie zużycie zasobów,

- osłona i weryfikacja stron www,

- bezpieczne przechowywanie haseł i loginów,

- regularna optymalizacja,

- kontrola WLAN,

- środowisko testowe,

- bezpieczne transakcje bankowości elektronicznej.

Avast Ultimate - opinie

Na co wskazują opinie użytkowników zaawansowanego pakietu Avast’a? Zwróćmy uwagę na niektóre z nich:

- "Zjada konkurencję na śniadanie, dodatkowo ma chyba jedną z najbardziej rozbudowanych baz sygnatur!"

- "Szybki, idealny, nieskomplikowany, 5 gwiazdek."

- "Największą zaletą tego produktu jest zakres funkcji które oferuje, wykrywanie fałszywych stron w internecie, ochrona kamerki internetowej, zapora ogniowa i wiele innych."

- "Super, wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku."

- "Ok. Klucz licencji działa bez problemu"

Jak zatem widać pakiet Ultimate cieszy się świetnymi opiniami użytkowników i niesłabnącą popularnością. To niewątpliwie antywirus godny polecenia.

Avast Ultimate - cena

Ten niezwykle wszechstronny pakiet ochronny może być Twój już za niecałe 170 złotych za rok. Kwota ta w przeliczeniu na miesięczny koszt profesjonalnej opieki antywirusowej wynosi jedyne 14 złotych za ochronę jednego stanowiska. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę fakt, że zyskujemy bezpieczeństwo środków finansowych zgromadzonych na kontach bankowych czy ochronę wielu poufnych i ważnych dla naszego bezpieczeństwa informacji. A jak wygląda cena pakietu w przypadku wyboru dwuletniej ochrony? Kwota ulega podwyższeniu o jedyne 60 złotych. Nie trudno więc wyliczyć, że opcja ta umożliwia zaoszczędzenie aż 110 złotych, a miesięczne wydatki przy zakupie licencji dwuletniej to niespełna 10 złotych.

Avast Ultimate - licencja

Program antywirusowy Avast Ultimate to możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych opcji:

- licencji roztaczającej ochronę nad jednym stanowiskiem z systemem Windows

- licencji gwarantującej ochronę do 10 urządzeń (z systemami Windows, MacOS, iOS i Android)

Jeśli nie postanowimy inaczej, licencja obejmuje roczną kompleksową opiekę zapewnioną przez producenta. Na zakup powyższej licencji mogą się zdecydować użytkownicy prywatni bądź komercyjni. Program z powodzeniem może być wykorzystany także w firmie.

Avast Ultimate czy warto?

Poznaliśmy już charakterystykę pakietu Avast Ultimate oraz opinie użytkowników. Zastanówmy się więc, czy warto inwestować swoje środki w zakup licencji na to oprogramowanie antywirusowe. Naszym skromnym zdaniem - zdecydowanie warto. Konsekwencje wynikające z ataku złośliwego oprogramowania mogą poważnie zagrozić naszemu bezpieczeństwu i wyrządzić nam wiele szkody. Postawienie po przeciwnych stronach wagi szalkowej wydatku rzędu 10 złotych w miesiącu oraz ochrony najwyższej jakości, bez wątpienia wypada na korzyść tego drugiego. Ponadto pakiet zapewnia użytkownikom stuprocentową ochronę bez wpływu na płynne i wydajne działanie systemu operacyjnego. To jedna z ważniejszych cech dobrego zabezpieczenia antywirusowego. Bez względu na to, czy potrzebujesz tarczy antywirusowej do użytku prywatnego czy do zastosowania komercyjnego, Avast Ultimate okaże się świetnym wyborem.

Tytuł

Podtytuł

Opis

Komentarze (0)