2


października

Poznaj Pakiet Avast Premium

Jeśli nie chcesz dopuścić do zainfekowania komputera złośliwym oprogramowaniem oraz przejęcia zadanej kontroli nad urządzeniem przez nieuprawnione osoby, koniecznie zainwestuj w solidną tarczę antywirusową. Jednym z profesjonalnych programów zabezpieczających jest Avast Premium Security..

Pakiet Avast Premium

Internet jest naszpikowany niebezpiecznymi i podstępnymi treściami, charakteryzującymi się całą masą przestępczych praktyk. Jeśli obawiasz się o swoją prywatność oraz chcesz zapobiec zainfekowania urządzenia złośliwym wirusem czy przejęcia cennych danych osobowych bądź finansowych przez cyberprzestępców, koniecznie zadbaj o dobre oprogramowanie antywirusowe. Sprawdzoną opcją na rynku zabezpieczeń internetowych jest program Avast Premium Security. Co możemy powiedzieć o jego przeznaczeniu, licencji oraz funkcjonalności?

Avast Premium - dla kogo?

W dzisiejszych czasach nie tylko komputer jest narażony na ataki groźnych hackerów. Dostęp do internetu posiadają także laptopy, tablety oraz smartfony. Schyłek XX wieku to czas, w którym telefon komórkowy był dobrem luksusowym i mogło na niego pozwolić sobie niewielu. Obecnie posiada go niemal każdy, a wielu z nas dysponuje kilkoma takimi urządzeniami w swoim domu. Przy użyciu smartfona obsługujemy pocztę elektroniczną, bankowość internetową czy wiele serwisów oferujących darmową rozrywkę. Czynności te są natomiast obarczone wysokim ryzykiem ataków w cyberprzestrzeni. Przed ich przykrymi konsekwencjami może nas uchronić sprawdzony program antywirusowy. Kto może sobie pozwolić na zabezpieczenie sprzętu przy użyciu renomowanego antywirusa Avast Premium Security? To opcja skierowana do użytkowników komputerów PC oraz Mac, a także posiadaczy urządzeń pracujących w oparciu o system Android (4.1 lub nowszy) bądź iOS (10.0 lub nowszy).

Avast Premium - licencja

Decydując się na licencję Avast Premium, mamy do wyboru dwie dostępne opcje:

- licencja gwarantująca ochronę jednego stanowiska z systemem operacyjnym Windows,

- licencja obejmująca nawet 10 różnych urządzeń z systemami Windows, MacOS, Android i iOS.

Antywirus Avast Premium może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno do użytku prywatnego jak i komercyjnego.

Avast Premium - co oferuje?

Pakiet Avast Premium został przetestowany i zatwierdzony przez prestiżową organizację testującą oprogramowanie antywirusowe Virus Bulletyn. Ponadto otrzymał 100% w słynnym teście przeprowadzanym przez laboratorium badawcze AV-test. Oto niektóre z przydatnych funkcji programu:

  • ochrania do 10 urządzeń w ramach jednej licencji;
  • zabezpiecza przed kradzieżą tożsamości, próbami wyłudzenia danych czy okupem;
  • gwarantuje bezpieczne zakupy internetowe poprzez monitorowanie transakcji płatniczych online;
  • chroni kamerę internetową przed dostępem osób nieuprawnionych;
  • posiada zaporę ogniową;
  • gwarantuje aktualną bazę sygnatur wirusów dzięki automatycznemu pobieraniu bieżących aktualizacji;
  • chroni przed odwiedzaniem fałszywych lub zhakowanych witryn internetowych;
  • zapewnia stały monitoring sieci WiFi, pomaga wykrywać ewentualne luki bezpieczeństwa i próby włamania;
  • chroni prywatne pliki, dane wysokiego ryzyka oraz hasła użytkownika przed kradzieżą;
  • posiada funkcję pracy w trybie cichym.

Avast Cleanup Premium - opinie

Przed zakupem jakiegokolwiek antywirusa warto przyjrzeć się opiniom klientów, którzy wypowiadają się na temat zakupionej licencji. Oto niektóre z nich:

- "Polecam Avasta!"

- "Nie spowalnia komputera."

- "Pakiet jest naprawdę dobry. Avast odwalił naprawdę dobrą robotę."

- "Pakiet sprawuje się świetnie i działa świetnie."

- "Oj tak, znakomity! Różni się tym, że ma najwięcej modułów i jest najbardziej rozbudowany. Mam i jestem bardzo zadowolony:)"

Avast Cleanup Premium - cena

Ile przyjdzie nam zapłacić za roczną opiekę gwarantowaną przez omawiany pakiet programu Avast? To wydatek rzędu 65 złotych za ochronę jednego stanowiska bądź 119 złotych za zabezpieczenie do 10 różnych urządzeń. Warto jednak zdecydować się na zakup dwuletniej licencji, która pozwoli zachować w portfelu nawet do kilkudziesięciu zł.

Tytuł

Podtytuł

Opis

Podobne

Komentarze (0)